TINY LOVE ME NATURE PALS MOBILE VOODIKARUSSELL

Epood > MÄNGIMINE, MÄNGUASJAD >TINY LOVE ME NATURE PALS MOBILE VOODIKARUSSELL
Vali toode:
Laoseis Hind
Tiny Love -voodikarussellide eripärasuseks on looklevad varred, milles värvilised osad liiguvad varrel ja vartel olevad mänguasjad liiguvad üles-alla voodikarusselli pöörlemisel. See mitmesuunaline liikumine köidab lapse tähelepanu ja pakub huvitavat vaatlemiseks koos muusikataustaga. Uurimuste kohaselt klassikaline muusika rahustab last ja seetõttu on kõikides voodikarussellides kasutatud Mozarti, Bachi ja Beethoveni muusikat. Tähelepanu on pööratud ka muusikahelide kordumisele.

Sarjas Tiny Love on neli kauni muusikaga voodikarusselli, millel on kolm kuni üheksa eri meloodiat ning lõbusalt keerlevad tegelased. Ühel mudelil on ka pult, mille abil saab karusselli tööle panna last häirimata kaugjuhtimise teel. Voodikarussellid sobib beebile alates sünnist kuni viienda elukuuni. 

Voodikarusselli kasutamine:
* On/Off-nupust saab karusselli sisse ja välja lülitada
* High/Low-nupust saab reguleerida helitugevust
* Karusselli saab kinnitada enamiku beebivoodite külge
* Paigaldamine on lihtne
* Karusselli vart saab pöörata mõlemale poole.
 
My Nature Pals 
Voodikarussell sobib vanusele 0 k+. Hiljem saab kasutada eraldi muusikakeskusena ja öövalgustina. Üldvalgusti ja rahustav öövalgus. Mängib kuni 30 minutit muusikat - 3 eri kategooriat, 9 erinevat meloodiat. Lelud valgusefektiga liiguvad mitmekülgselt andes lapsele huvitava vaatepildi.
 

     
OÜ Mercatone Reg.kood: 11798248 Telefon: +372 5298751  E-post: info@lastesahtel.ee Vaata asukohakaarti
 

Koduleht Elitec'st