TINY LOVE PRINCESS BUTTERFLY MÄNGUKAAR

Epood > MÄNGIMINE, MÄNGUASJAD >TINY LOVE PRINCESS BUTTERFLY MÄNGUKAAR
Vali toode:
Laoseis Hind
Turvaline ja mitme kasutusvõimalusega mängukaar on kerge paigaldada näiteks jalutuskäru, turvahälli või lamamistooli külge. Mängukaare erksad värvid ja selles rippuvad mänguasjad stimuleerivad beebi aistinguid, arendavad tähelepanu ja parandavad motoorseid oskusi. Mängukaare eri kõrguses paiknevate kaarte peale saab kergesti paigutada mänguasju eri kohtadesse. Saab hankida ka uusi mänguasju.

Princess Butterfly Stroll mängukaares on palju rõõmsaid mänguasju (peegel, närimislelu, krõbisev kangas, rippuv lelu) mis on suunatud lapse mitmele arenguastmele. Sobib juba vastsündinule tähelepanu äratamiseks ja mõne kuu möödudes tahab laps juba ise nendega tegutseda.


Soovitatav vanus: 0 k+

OMADUSED:

Rõõmsad värvid, käsitsipesu 30 kraadises vees, kokkupandav väikeseks, vanusele 0 kuni mitme kuuni. Arendab lapse aistinguid ja motoorseid oskusi. Kerge kinnitada jalutuskäru või turvahälli külge. Saab vahetada mänguasjade asukohta. On lisaks saadaval ka erisuguseid mänguasju. Käsitsipesu veega, ainult mehaanilisi osi sisaldavad mänguasjad puhastatakse niiske lapiga. 

     
OÜ Mercatone Reg.kood: 11798248 Telefon: +372 5298751  E-post: info@lastesahtel.ee Vaata asukohakaarti
 

Koduleht Elitec'st